piątek, 24 kwietnia 2015

Wygraj kurs językowy na Malcie lub książki do nauki angielskiego

Wygraj kurs językowy na Malcie lub książki do nauki angielskiegoWydawnictwo Edgard zaprasza do udziału w konkursie. Do wygrania aż 20 wspaniałych nagród, w tym dwutygodniowy kurs angielskiego na Malcie (z przelotem, wyżywieniem i zakwaterowaniem).

Kto chciałby spędzić dwa tygodnie na słonecznej Malcie w międzynarodowym towarzystwie, doskonaląc znajomość angielskiego i korzystając z lokalnych atrakcji? Przeżyj niezapomniane wakacje w urokliwym zakątku świata!

Co zrobić aby wygrać 2-tygodniowy kurs języka angielskiego na Malcie wraz z przelotem, zakwaterowaniem, wyżywieniem, ubezpieczeniem i bogatym programem kulturalnym albo liczne nagrody dodatkowe: programy Profesor Henry, repetytoria, gramatyki, kryminały, fiszki?

Wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie:

Z jakiego rodzaju materiałów do nauki języków obcych wydawnictwa Edgard najchętniej korzystasz lub chciałbyś skorzystać i dlaczego?

Odpowiedzi mogą być w formie tekstu, zdjęć, rysunków, infografik, filmików. Im bardziej kreatywna odpowiedź, tym większa szansa na wygraną. Liczy się pomysłowość! :)

Spośród wszystkich odpowiedzi wybierzemy jedną osobę, która w wakacje wyjedzie na Maltę oraz 19 osób, które otrzymają materiały do nauki języka angielskiego: programy multimedialne, repetytoria, fiszki.

Zapraszamy do udziału w konkursie:
http://www.jezykiobce.pl/konkursjezykowy.php


Konkurs trwa do 5.05.2014.

4 komentarze:

 1. Dodatkowo dostęp do nowoczesnych materiałów, interaktywnych ćwiczeń pomoże Tobie przełamać nudę i w szybki sposób opanować język angielskiego. Dzięki Preply na tej stronie http://www.sic-egazeta.amu.edu.pl/index.php?t=2737 , nauka programy do nauki angielskiego jest przyjemna, zabawna i odbywa się poniekąd mimochodem. Zanim jednak zdradzę ci sprawdzony i co najważniejsze działający sposób na szybką naukę angielskiego w domu to chcę napisać kilka największych zalet samodzielnej nauka przez Internet przez które tak wiele osób rezygnuje z tradycyjnej formy nauki na rzecz edukacji online. Nie tracisz więc czasu na naukę skomplikowanych zasad gramatycznych, których przyswojenie trwa bardzo długo - dlatego uczysz się szybko i wygodnie tylko tego co jest ważne i potrzebne. Na co czekasz zapraszam na programy do nauki angielskiego.

  OdpowiedzUsuń
 2. na wyjazd warto wspomóc się aplikacją językową z fiszkami i rozmówkami w danym języku :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Polecam program http://Aztekium.pl/1000
  Fajny do nauki różnych języków
  W ogóle na
  http://Aztekium.pl
  Jest więcej różnych programów

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawy konkurs, ja wygrałem podobny związany z kursami angielskiego. Szkoda, że od dawna nic nowego na blogu...

  OdpowiedzUsuń