wtorek, 14 maja 2013

Gdzie kupujecie książki?

Wiele osób ostatnimi czasy ma problem z odnalezieniem książek do nauki języków obcych. Najlepiej książek niedrogich, bo wiadomo, że Oxford czy Cambridge sporo liczą sobie za swoje produkcje.
Chciałbym abyście w komentarzach pozostawili informacje na wspomniany temat, czyli gdzie polecacie kupować książki do języków obcych bądź skąd je bierzecie?

Jeżeli chodzi o mnie to tylko i wyłacznie kupowałem książki na:
- Allegro
- Empik
- Językiobce.pl            -> strona wydawnictwa EDGARD


Jeżeli chodzi o mnie to aktualnie mam sporo zleceń w pracy + ogrom nauki na studiach więc moj angielski, francuski no i łacinka się rozwijają. Powoli ... ale regularnie i do przodu!

4 komentarze:

 1. Ja jestem zwolennikiem kupowania książek, które się obejrzy i przekartkuje. Ostatnio jednak ceny książek w sklepach internetowych i księgarniach różnią się dlatego zazwyczaj najpierw idę poszukiwać książki w Empiku, czy też księgarniach a potem dopiero ją kupuję w necie ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja ostatni rozpoczęłem szukanie książek na brytyjskim Amazonie i faktycznie, niektóre, można dostać w bardzo dobrych cenach, ale te Cambridge itp są strasznie drogie a z mojej pensji, która jest mocno nieregularna ciężko pozwolić mi na inwestowanie w np 4 książki na raz.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja przeważnie kupuję na Allegro, ale zdarza mi się też w Empiku i Matrasie, jak są promocje :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja jestem stałym klientem www.lovebooks.pl

  OdpowiedzUsuń