piątek, 11 stycznia 2013

Zimowa Wyprzedaż Edgarda

Właśnie dostałem e-mail ze sklepu www.jezykiobce.pl ,jest to sklep wydawnictwa Edgard, którego kilka książek zrecenzowałem już na łamach blogu, że w sklepie jest akurat wyprzedaż do 50% na niektóre tytuły.  


Część książek faktycznie staniała o 50% ale większość jednak troszkę mniej. Promocja trwa do 28 stycznia, jeżeli ktoś byłby zainteresowany to podsyłam link:

http://www.jezykiobce.pl/zimowa_wyprzedaz.php

Jak dla mnie to akurat nic na chwilę obecną mnie nie interesuje z promocji ale może akurat ktoś się skusi, szczególnie, że za darmo do każdego zamówienia dodają firmowy notes a od 100zł darmowa wysyłka, więc jeżeli ze znajomymi uczycie się języków to warto się zrzucić, zawsze parę zł pozostaje w kieszeni :)


Natomiast u mnie zbliża się sesja za 2 tyg, masa przedmiotów do zaliczenia, 5 egzaminów w języku obcym, także czeka mnie sporo intensywnej pracy do połowy lutego przynajmnije ale to dobrze, ponieważ ciężka praca kształtuje charakter! :)

4 komentarze:

 1. Edgard często robi promocje. Szkoda, że już nie skupiają się na programach z serii Profesor tylko na książkowych publikacjach i fiszkach, które z pewnością są znacznie łatwiejsze w przygotowaniu i zarazem zyskowniejsze niż programy komputerowe.

  OdpowiedzUsuń
 2. Prawdę prawisz :D
  Nie zaszkodziłoby gdyby rozwinęli jeszcze bardziej Profesora.
  Fakt, że to co oferuje Profesor wystarczy do swobodnej komunikacji, ale jakby można było więcej... No i najlepiej jeszcze z innych języków niż ang - Włoski, Francuski czy co tam jeszcze ze słówkami na poziomie C2. Eh, marzenia...

  OdpowiedzUsuń
 3. Zgadzam się w 100%,

  Bardzo chciałbym aby można było Profesorków na poziomie językowym C1/C2 z Angola/Francuskiego/Niemieckiego/Hiszpańskiego/Rosyjskiego/Włoskiego można było dostać. Może z czasem dojdzie co nie co ;) Na pewno dla osób chcących się uczyć języków sporo, ponieważ szczerze to nie znam innych programów, nawet obcojęzycznych do nauki.

  Ze sprzedażą niby nie jest źle, raz pytałem sprzedawcę w Media Markcie czy schodzą im te programiki do języków obcych to mówił, że całkiem dobrze się sprzedają. Oczywiście były jeszcze inne jak supermemo czy jakoś tak oraz innych firm :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Produkty Edgarda od dawna są liderami na rynku programów do nauki języków obcych w Polsce. Szkoda, że wypuszczają swoich produktów na rynki zagraniczne bo chyba nie mają w sobie równych w innych krajach.
  Wydaje mi się, że Profesor Henry sięga do poziomu C1 ale na tym poziomie to już nie skupiał się na polskich publikacjach tylko zagranicznych. A jak się już na takim poziomie to chyba nie jest to problem. Poza tym ile osób w Polsce dochodzi do takiego poziomu wtajemniczenia ;)

  OdpowiedzUsuń